Firma Profili

5S Otomotiv servi̇s yedek parça i̇thalat i̇hracat sanayi̇ ve ti̇caret ltd.şti̇. 2011 yılında Senih Yazıcı tarafından Samsun’da kurulmuştur. Yedek parça perakende sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz, faaliyet alanına günlük araç kiralama ve uzun dönem araç kiralamayı eklemiştir.

2013 yılından itibaren uzun ve kısa dönem araç kiralama ile Türkiye’nin birçok ilinde 2.000 yeni araç ve profesyonel aktif ekibi ile kiralama hizmeti vermektedir.

İlerleyen yıllarla birlikte yedek parça ithalat ihracatta da büyük girişimler yapmıştır. 3 Kıtaya 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

2020 yılında üretim alanına yatırım yaparak, faaliyet alanlarına bir yenisini eklemiştir. Otomobil Hava ve Polen filtresi üretimini Samsun da kurmuş olduğu tesisinde gerçekleştirmektedir.

 

Merkezi Ankara olan firmamız İstanbul, Ankara ve Samsun gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini, hizmette kalite ve güveni ilke edinmiştir. Firmamız 200’ün üzerinde çalışan personeli ile Türkiye’nin 3 büyük ilinde 6 ofis ve 2 fabrikasıyla hizmet vermektedir.

SPONSORLU REKLAM

5s otomoti̇v servi̇s yedek parça i̇thalat i̇hracat sanayi̇ ve ti̇caret ltd.şti̇.

2022-09-16 19:49:36

Başkent OSB 46. Cad. No:35 Malıköy-Sincan/ANKARA

444 52 89

[email protected]


https://www.5sotomotiv.com/

KONUMU


Sizde web sitenizi kaydedin. Dünya Devlerinin Arasında Sizde Yerinizi Alın

Email: [email protected]

© 2021 Ankara Firmalarım - Her Hakkı Saklıdır. - Tanıtım ve Reklam Amaçlıdır. | SiteMaps