Uyar Sigorta Acentesi

397

Adres: Atatürk Mah. Melek Sok 2/7 Sincan Ankara

  • 0(312) 270-3636

Firma Profili

NEDEN UYAR SİGORTA?

 Uyar Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak; ülkemizin sayılı sigorta şirketlerinden olan Ray Sigorta, Güneş Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ege Sigorta,Sompo Japan Sigorta,Türk Nippon Sigorta, HDI Sigorta,Doğa Sigorta, Neova Sigorta ,Vakıf Emeklilik ile Yetkili Acentelik konumunda çalışmaktadır. Uyar Sigorta dürüst , güvenilir , yasal , etik ve müşteri odaklı çalışmayı temel amaç edinmektedir. Vizyonumuz dinamik kadromuz ile kaliteli hizmet sunmak bu sayede etkin, karlı ve güçlü bir sigorta acentesi olmaktır.

 Şirketimiz uzman ve deneyimli kadrolarıyla , müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, Maksimum Hizmet Sigortacılığı anlayışı, sektör genelindeki diğer hizmet sağlayıcılarla irtibatları, teknoloji kullanımı, eğitimi ve sürekli ürün ve hizmet geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.

VİZYONUMUZ
 
Uyar Sigortayı, Sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği sigorta markası yapmak, Sigortacılıkta ulaşılan referans gösterilen değerimizi daima muhafaza etmektir.
 
MİSYONUMUZ
 
Kurumsal değerlerimiz ışığında; Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak, Müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak, Şirketimizin değerini ve karlılığını arttırmak.

SPONSORLU REKLAM

Uyar Sigorta Acentesi

2021-09-05 11:47:40

Atatürk Mah. Melek Sok 2/7 Sincan Ankara

0(312) 270-3636

[email protected]


www.uyarsigorta.com.tr

KONUMU


Sizde web sitenizi kaydedin. Dünya Devlerinin Arasında Sizde Yerinizi Alın

Email: [email protected]

© 2021 Ankara Firmalarım - Her Hakkı Saklıdır. - Tanıtım ve Reklam Amaçlıdır. | SiteMaps